تبلیغات
توصیه های حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه
توصیه های حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه

رهی خجسته زمانی که یار باز آید....


رو به سوی امام عصر علیه السلام

امام زمان (عج) در توقیعی می فرمایند:تقوا پیشه کنید،تسلیم ما باشید و کار را به ما واگذارید که برماست شما را از سرچشمه ، سیراب بیرون آوریم چنانکه بردن شما به سوی چشمه از سوی ما بود... به سمت راست میل نکنید و به سمت چپ منحرف نشوید و توجه خود را، همراه با محبت و دوستی، به سوی ما قرار دهید و بر مسیر دستورات روشن و قطعی دین حرکت کنید که همانا من برای شما خیرخواهی می کنم و خداوند گواه است بر من و شما و اگر نبود علاقه ی ما به نیکو بودن  شما و رحمت و مهربانیمان بر شما، به سخن گفتن با شما نمی پرداختیم.(1)

 

1_بحارالانوار/53/179،برکات حضرت ولی عصر عج 448

 

از خود نوشته ها:

 

وقتی داشتم این نامه آقا را می خواندم وقتی به جایی که فرمودند:" به سمت راست میل نکنید و به سمت چپ منحرف نشوید..." رسیدم در ذهنم جناح سیاسی چپ و راست آمد، که وابسته به جناح چپ یا راست نباشیم و تعصب بی جهت به جناح ها نداشته باشیم بلکه همانجور که آقا در توقیعشان فرمودند: "توجه خود را به سوی ما قرار دهید..."

ما بایستی سیاسی باشیم ؛ یعنی فهم سیاسی پیدا کنیم. فهم سیاسی غیر از سیاسی کاری و سیاسی بازی است،غیر از دستخوش جریان های سیاسی شدن است. اتفاقا فهم سیاسی موجب می شود که آدم، دستخوش جریان های سیاسی نشود.

باید سیاسی باشیم تا فریب نخوریم و وسیله ای برای کسانی نشویم که می خواهند سر به تن نظام اسلامی و جمهوری اسلامی و هسچ کس نباشد! فقط دنبال قدرت اند و هر طورمی خواهد بشود! به قول معروف برای یک دستمال، حاضرند قیصریه را به آتش بزنند!

 


سه شنبه 31 شهریور 1388 توسط عبدالحقیر | نظرات ()انسان منتظر، مهدی دوست و طالب ظهور حضرت مهدی علیه السلام پیش از آنکه مولایش بیاید، آیینه ی قلب خود را برای انعکاس صورت زیبای او صاف میکند و جلا و صیقل می دهد،تا وقتی دربرابر نور قامت فعل، اوصاف و اندیشه ی مهدی قرار گرفت،بتواند هر سه را منعکس کند و نشان دهد. چنین انتظاری، قلب را بی تاب معشوق و مطلوب می کند و به سوی یار می کشاند.
saehat_12@yahoo.com

گنجینه احادیث مهدی عج
توصیه و سفارش های مهدی عج
درد دل با مهدی عچ
نکات ناب

عبدالحقیر

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد

RSS 2.0

Blog Skin
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر صلوات بلامانع است