تبلیغات
توصیه های حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه
توصیه های حضرت مهدی عج الله تعالی فرجه

رهی خجسته زمانی که یار باز آید....


خواهان خیر و صلاح ما

قال المهدی عج الله تعالی فرجه شریف:

ولو لا ما عندنا من مَحَبَّة صَلاحِکم و رَحمَتِکم و الأِشفاق عَلَیکم لَکنّا عن مُخاطَبتکم فی شُغُل

اگر نبود، که ما دوستدار صلاح شما هستیم و به شما لطف و مرحمت داریم،همانا به شما توجه و التفات نمی کردیم.(بحارالانوار/53/179)

شکر است خدارا که مسلمان شده ایم

مرهون محبت امام شده ایم

با خیر و صلاح،آبرو یافته ایم

تا مورد التفات ایشان شده ایم                                                   شاعر:مرتضی آخرتی

از خود نوشته ها:

در یک جلسه سخنرانی سخنران می گفت: امام زمان عج را با این اسم " ابورحیم" یعنی پدر مهربان صدا بزنید، آنقدر این اسم به دلم نشست که خدا می داند و الان که داشتم این حدیث را می خواندم و چندین حدیث قبل که در پست های قبلی گذاشتم، این که آقا مثل پدری مهربان هستند نمود می کند.

بابا ایشون  دیگه چقدر عزیز هستند با اینکه آنچنان که باید باشیم نیستیم و دلشان را خون می کنیم و به حال ماها گریه میکنند ولی بازهم خواهان صلاح و خیر ما هستند و سایه لطف و مرحمت شان را از سر ما کم نمی کنند.  آخه مگه من چیکار کردم در حقشون؟ غیر از این بوده که فقط اسلام آوردم و به حق بودن امامان را هم قبول کردم!!!! همین!!!! ولی الان با حدیثی روبرو شدم که به خدا کم آوردم. این خانواده چقدر کریم هستند و تازه نَمی از کریمی خدا را دارند ولی ما چی غافل!عافل!غافل!


جمعه 3 مهر 1388 توسط عبدالحقیر | نظرات ()انسان منتظر، مهدی دوست و طالب ظهور حضرت مهدی علیه السلام پیش از آنکه مولایش بیاید، آیینه ی قلب خود را برای انعکاس صورت زیبای او صاف میکند و جلا و صیقل می دهد،تا وقتی دربرابر نور قامت فعل، اوصاف و اندیشه ی مهدی قرار گرفت،بتواند هر سه را منعکس کند و نشان دهد. چنین انتظاری، قلب را بی تاب معشوق و مطلوب می کند و به سوی یار می کشاند.
saehat_12@yahoo.com

گنجینه احادیث مهدی عج
توصیه و سفارش های مهدی عج
درد دل با مهدی عچ
نکات ناب

عبدالحقیر

بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
كل مطالب : عدد

RSS 2.0

Blog Skin
استفاده از مطالب این وبلاگ با ذکر صلوات بلامانع است